iletişim

dikkat edilecek hususlar

1. mesajınızı göndermeden önce, sormak istediğiniz sorunun cevaplanmış olup olmadığını arama yaparak kontrol edin.
2. mesajlarınız yazarlara iletilmemektedir.
3. kişiler hakkında yazılan girişlere dair şikayetler ancak gerçek kişinin kendisi, tüzel ise yetkilisi ya da hukuki vekili tarafından yapılabilir. üçüncü şahıslar tarafından yapılan şikayetler dikkate alınmayacaktır.
4. tarafımıza gönderdiğiniz mesajların gizli veya kişiye özel yazışma hükmünde olmadığını belirtmek isteriz. kelebek sözlük dilerse bu mesajları - gönderene ilişkin ad, soyad ve elektronik posta adresi de dahil olmak üzere - konuyu takip eden birimlerine, varsa konunun ilgilisi yazara ve gerekli gördüğü sair kişi veya adli mercilere iletebilir. kelebek sözlük gerekli gördüğü takdirde, kendisine ulaşan mesajların metnini kısmen veya tamamen, göndericinin adıyla soyadını da belirterek ilgili gördüğü sayfada yayınlayabilir.
5. şikayetinizin yukarıdaki işlemlere tabi olmasını istemiyorsanız, şikayetinize not eklemeyebilirsiniz. bir yazının veya başlığın şikayet edilmesi için mesajınızın metin içermesi zorunlu değildir. metin içermeyen şikayetler de aynı şekilde incelemeye alınmaktadır. şikayetler dışındaki mesajlaşmalarda ise gizlilik garantisi verebileceğimiz bir seçenek bulunmamaktadır.

irtibat formu


hoşgeldin sefalar getirdin!


Kelebek Sözlük duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağı.

kayıt ol

size daha iyi hizmet sunmak için kelebek sözlük'de çerezler kullanıyoruz. kelebek sözlük sitesini kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. detay
x