confessions

tosunpasali

Yazar - Kelebek -

  1. toplam entry 7
  2. takipçi 1
  3. puan 1982

freaks film yorumlar

tosunpasali
Favori türlerim içerisinde gizem ve bilim kurgu içeriyor. Tüm tahminlerinizi boşa çıkaracağına emin olabilirsiniz. Küçük bir çocuk baş rolde , hem sürükleyici hem de şaşırtıcı bir film. Konusuna pek girmek istemiyorum izleyecekler için ancak pişman olmayacaksınız.

the farewell film yorumlar

tosunpasali
Çinli bir ailenin hikayesi , ailenin en yaşlı ferdi kansere yakalnıyor. Ailenin diğer fertleri onun ile son günlerini yaşamak için yanına gidiyorlar. Fakat onun ölmek üzere olduğunu söylemiyorlar. Bayram günlerinde bile açıp ailecek izleyebileceğiniz güzel bir film.

parasite film yorumlar

tosunpasali
Parasite ( Parazit ) 2019. Güzel bir komedi filmi , bazı yerlerde film yavaşlasa da üzerinde bu kadar konuşulmasını gerektirecek bir film değil. Ailecek izlenebilir.
Not: içeriğinde şiddet dolu sahneler barındırmaktadır.

joker 2019 yorumlar

tosunpasali
joker 2019 filmi , geçmişteki joker filmlerine bakarsak 2019 yılında da hakkını verdiğini görüyoruz. Muhteşem gülüşü ile joker , kan ve şiddet dolu sahneler. İzlemeye değer bir film daha. Keyifli seyirler.

the mandalorian yorumlar

tosunpasali
Bir oturuşta keyifle izleyebileceğiniz bir dizidir. Star Wars 'ın o muhteşem grafikleri , apayrı bir hikayesi ile bütünleşmiş sürükleyici ilk sezonu 8 bölümden oluşan bir dizi.
Ayrıca dizi de o küçük yaratığa da hayran kalacaksanız. Not: Son bölümü en son izleyin çünkü the mandalorian yüzünü gösteriyor. Halktan birisi olduğunu anlayabiliyoruz. Hikayesi güzel.

hoşgeldin sefalar getirdin!


Kelebek Sözlük duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağı.

kayıt ol

size daha iyi hizmet sunmak için kelebek sözlük'de çerezler kullanıyoruz. kelebek sözlük sitesini kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. detay
x